Klaidutis, skyryba, rašyba, kalbos kultūra Klaidutis, skyryba, rašyba, kalbos kultūra
  Lietuvių kalbos:
Rašybos testai
Kalbos kultūros testai

Registruotis ·   Prisiminti    Vartotojas: Slaptažodis:Trumpai

Tai - nekomercinis projektas, prieinamas visiems, skirtas pasitikrinti savo lietuvių kalbos rašybos ir kalbos kultūros žinias. Sistema naudinga ruošiantis brandos egzaminams, kontroliniui mokykloje ar savo noru gilinant lietuvių žinias.

Naudotis sistema galima ir neprisiregistravus, tačiau prisiregistravus (registracijos anketa minimali, registravimas, žinoma, nemokamas; jei norite, galite užsiregistruoti neskelbdamas savo tikrojo vardo) suteikiama daugiau galimybių, pavyzdžiui, skaičiuojami taškai (rekordai skelbiami viešai).

Kas įdomiausia, kad išsilaikytum geriausiųjų lentelėse ir ypač geriausiose jų vietose, dažniausiai neužtenka tiesiog atlikinėti testus. Dažniausiai pirmauja tie, kurie ir patys siūlo testus. Už pasiūlytus testus jiems lėtai, tačiau nuolat auga taškai - kaskart, kai jų pasiūlytame teste kas nors suklysta. Todėl ypač atsiperka sudėtingi, painūs testai. Praktika rodo kad keliasdešimt gerų pasiūlytų testų dažnai pelno daugiau taškų negu įprastas kasdienis pasėdėjimas atliekant užduotis. Pasitaiko atvejų, kad žmogus už pasiūlytus testus per dieną uždirba virš 200 (!!) taškų. Štai tuo projektas ir yra žavus!

Information in English
VIP Užsiregistruok!

Surink daugiau taškų
ir aplenk draugus!

Paremkite mus!

   (c) 2004-2007 Vilius Visockas. Klaidutis  English Klaidutis  Atsakomybės apribojimas   Kontaktai   Nuoroda  ·