Klaidutis, skyryba, rašyba, kalbos kultūra Klaidutis, skyryba, rašyba, kalbos kultūra
  Lietuvių kalbos:
Rašybos testai
Kalbos kultūros testai

Registruotis ·   Prisiminti    Vartotojas: Slaptažodis:

Redaktoriai

Kas yra redaktoriai?

Savanoriai redaktoriai - bene svarbiausia šio projekto grandis. Pagrindinė redaktorių funkcija - priimti ar atmesti pasiūlytus atvejus. Toks žmonių tikrinimas reikalingas, nes taip išvengiama gramatinių klaidų ir kitų žmonių piktnaudžiavimo. Visi redaktoriai yra išvardinti garbingoje vietoje, tačiau ne tai turėtų būti svarbiausia:

Kodėl naudinga tapti redaktoriumi?

  • Lavinami lietuvių kalbos įgūdžiai. Patikrinti, ar kitų žmonių pasiūlytas atvejis yra taisyklingas, dažnai būna ne taip paprasta, kaip atrodytų. Suprantama, dažniausiai užtenka bendrų žinių, tačiau neretai gali tekti atsiversti žinyną ar pasikonsultuoti su kitais.
  • Padedame kitiems.
  • Vienas iš pagrindinių projekto akcentų - nauda visiems. Atsiranda vis daugiau žmonių, kurie internete stengiasi ne ką nors gadinti, nulaužti ar griauti, bet kurti. Dar nesena atvira kodo idėja sparčiai bei sėkmingai pasklido po pasaulį: taip gimė ir Linux, ir OpenOffice, ir Dmoz.

Kaip tapti redaktoriumi?

Redaktoriumi gali tapti kiekvienas. Tačiau, kad būtų išvengta „netikrų redaktorių“, nenorinčių sąžiningai prisidėti prie projekto, buvo sugalvotas specialus mechanizmas: - pimriausia turite surinkti tam tikrą skaičių balų, kad mes įsitikintume, kad jūs esate tinkamas. Vis dėlto šitam darbui reikia šiokios tokios kvalifikacijos ir sugebėjimų.

Redaktorių rūšys

0 lygio - Juo tampa bet kuris prisiregistravęs vartotojas. Jie gali tik siūlyti atvejus.
1 lygio - Juo tampa užsiregistravę vartotojai, surinkę pakankamą taškų skaičių. Jie gali atmesti ir priimti naujus, vartotojų pasiūlytus, atvejus.
2 lygio - Tai redaktorių elitas. Jais gali tapti tik patikimausi pirmo lygio redaktoriai, įdėję nemenką indėlį į projektą. Šie žmonės turi visas įmanomas teises.

Galiojančios taškų ribos?

Čia.


VIP Užsiregistruok!

Surink daugiau taškų
ir aplenk draugus!

Paremkite mus!

   (c) 2004-2007 Vilius Visockas. Klaidutis  English Klaidutis  Atsakomybės apribojimas   Kontaktai   Nuoroda  ·