Klaidutis, skyryba, rašyba, kalbos kultūra Klaidutis, skyryba, rašyba, kalbos kultūra
  Lietuvių kalbos:
Rašybos testai
Kalbos kultūros testai

Registruotis ·   Prisiminti    Vartotojas: Slaptažodis:

Projekto autoriai

Iš tikrųjų netikslinga sakyti, kas yra projekto autoriai, nes

Autoriai esame mes visi!

Juk ir jūs sugalvojote visus tuos rašybos, kalbos kultūros atvejus. Teisingiau būtų kalbėti apie projekto sumanytojus, o tai nėra jokia paslaptis:
  • Vilius Visockas – Pradžių pradžia, programavimas, dizanas.
  • Sirvydas Dagys - Naujos idėjos, sistemos testavimas, testų vedimas.
Vilius Visockas - Klaidutis Kaip mane apibūdina draugai:

Vilius, gabus jaunuolis, netrukus švęs savo dvidešimtmečio šventę. O pasigirti jis tikrai turi kuo: geri draugai ir mokytojai, ypatingi akademiniai pasiekimai bei išskirtinė praktinė patirtis. Šiuo žmogumi galima pasitikėti. Komandoje jis dažnai atlieka svarbią funkciją: prikelia mus iš apsnūdimo, pradžiugina savo išskirtiniu elgesiu. Dalį savo laiko skiria skaitmeninėms pramogoms. Domisi menais ir menų istorija. Išbandė kone visas saviraiškos priemones: kelerius metus gtojo gitara, fleita. Mokykloje neblogai piešė. Vėliau labiau susidomėjo vizualiaisias menais: foto bei video menu. Buvo nufilmuoti keli trumpametražiniai filmai. Per tą laiką buvo sukaupta nemažai naudingų vadybos, dizaino žinių, pravertusių dabartinėje jo veikloje - IT versle. Iš kitų asmeninių pomėgių galima išskirti futbolą, bendravimą su draugais, kiną. Vertina kitų žmonių pasitikėjimą komanda, draugiškumą, humoro jausmą. Uždirbtus pinigus ir kišenpinigius investuoja į naujus projektus, idėjas arba panaudoja asmeninėm reikmėm (valgymui:). Vilius yra daugkartinis įvarių tarptautinių ir respublikinių olimpiadų dalyvis bei nugalėtojas.

Mano CV

Kuriant verslą reikia tikėti sėkme, tačiau jei yra įmanoma įvykti kam nors netikėta, tai būtinai ir įvyks. Projekto atvirumas, bendras problemų sprendimo būdų ieškojimas visada yra kelias į sėkmę.

Sirvydas Dagys

Šiek tiek apie Sirvydą:

Sirvydas Dagys visada domėjosi kalbomis bei informacinėmis technologijomis, tai ir paskatino jį prisidėti prie Klaidučio kūrimo. Paskutiniais metais Vilniaus licėjuje visgi nutarė, kad finansų rinkos domina labiausiai ir baigė Finansų ir draudimo matematikos bakalaurą Vilniaus universitete. Šiuo metu tęsia magistro studijas Olandijoje kiekybinių finansų srityje. Sirvydas labai mėgsta keliauti, tiek Lietuvoje (žygiai dviračiais ar pėsčiomis), tiek pamatyti užsienio kraštus. Pusę metų praleido Libane pagal mainų programą. Sirvydas džiaugiasi galėdamas sudominti moksleivius mokytis lietuvių kalbą.
VIP Užsiregistruok!

Surink daugiau taškų
ir aplenk draugus!

Paremkite mus!

   (c) 2004-2007 Vilius Visockas. Klaidutis  English Klaidutis  Atsakomybės apribojimas   Kontaktai   Nuoroda  ·